Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2023 11:03

Фото без описуФото без опису

🌻 Сьогодні, 29 серпня 2023 року, начальник Дністровської районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО, його заступники Наталія РЕШЕТНІК та Віталій ПОПОВ, заступник Дністровської районної ради Олександр КОРНІВСЬКИЙ, заступники Кельменецького селищного голови Микола ДОВГАНЬ та Дмитро ВЛАСОВ, начальник Дністровського РТЦК та СП полковник Олександр ГЛАДКИЙ взяли участь у заході з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

❗Цей день нагадує нам про високу ціну, яку наш народ заплатив протягом сторіччя боротьби за право жити у незалежній та вільній країні. На жаль, це право ми змушені виборювати і зараз.

🕯💐Присутні вшанували пам’ять загиблих земляків України в боротьбі за незалежність покладанням квітів та хвилиною мовчання. Також перед портретами Героїв Дністровського району засвітили лампадки. Наші захисники віддали власне життя за те, щоб над нашою Україною ще сходило сонце, щоб небо наше було мирним.

🙏Глибоко співчуваємо батькам, дружинам, дітям та родинам всіх полеглих захисників. Доземний Вам уклін за те, що виховали справжніх патріотів України. Нехай пам'ять про всіх загиблих згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

🇺🇦Ми віримо, що буде мир і наша Перемога, і буде спокій у кожному домі, і в кожній родині. Слава Україні! Героям слава!