Вітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з днем працівників освіти України

Дата: 01.10.2023 08:08

⚡️Вітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА.

🔰Шановні освітяни!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!📖

🧑‍🏫Ваша щоденна праця з дітьми та молоддю є найважливішою для розвитку кожної громади, кожної нації. Адже від тих цінностей, що ви сформуєте в юного покоління, залежить доля наших родин, громад, держави. Саме ви не тільки передаєте знання, а й виховуєте Людину, формуєте її світогляд.

📚Своєю наполегливою працею, професіоналізмом, самовідданістю ви сприяєте становленню високоосвіченого покоління демократичної України.

☝️Бажаю вам, шановні освітяни, йти тільки вперед, надалі залишатися провідниками незламності і нескореності нашої держави. Сил вам, безмежного терпіння, життєвої мудрості, натхнення та оптимізму. Нехай успіхи й перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо рідної України!🇺🇦