Дата: 31.10.2023 12:11

В Дністровській районній військовій адміністрації відбулася чергова щотижнева нарада.

Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО 31 жовтня 2023 року провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час підсумкової наради жовтня обговорено питання роботи Координаційного центру підтримки цивільного населення, виплати державних соціальних допомог, організації навчання районних спеціалізованих служб цивільного захисту щодо злагоджених дій під час виникнення надзвичайних ситуацій, проаналізовано роботу із зверненнями громадян в районній військовій адміністрації.

Також впродовж наради підсумовано проаналізовано виконання наданих доручень та окреслено пріоритети роботи на наступний період.