Проведено нараду з керівним складом спеціалізованих служб цивільного захисту

Дата: 02.11.2023 13:49

👉2 листопада 2023 року начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО з метою організації належного забезпечення заходів захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, проведення спеціалізованих робіт за функціональною спрямованістю на території Дністровського району провів нараду з керівним складом районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернівецької області.

📝Під час наради роз’яснено повноваження, основні функції керівників спеціалізованих служб цивільного захисту та розроблено алгоритм подальших дій спеціалізованих служб цивільного захисту району