З обласного бюджету виділили 10,5 млн грн на реалізацію соціальної підтримки учасників АТО/ООС, Захисників і Захисниць та членів їх сімей

Дата: 09.11.2023 14:31

Руслан Запаранюк

🤝🏻Підтримуємо наших Героїв. З обласного бюджету виділили 10,5 млн грн на соціальну підтримку учасників АТО/ООС, Захисників і Захисниць та членів їх сімей.

🪙Майже 3,5 мільйона гривень спрямували на фінансову допомогу захисникам та їхнім родинам, 2 мільйони – на зубопротепротезування, на медико-психологічну реабілітацію – 5 мільйонів гривень.

Вже виплатили грошову допомогу на загальну суму 2,5 мільйона гривень. Кошти отримали 163 особи. З них 136 – це захисники з інвалідністю І і ІІ групи, 12 демобілізованих військовослужбовців, які опинилися у складних життєвих обставинах. Кошти також виділили 10 родинам загиблих воїнів та 5 сім’ям зниклих безвісти воїнів.

💊Крім того, спрямували 1 млн 823,3 тис грн на придбання медикаментів і виробів медичного призначення.

☝🏻Підтримка наших захисників, їхніх родин – сьогодні пріоритет. Працюємо для того, щоби допомогти військовослужбовцям, які втратили здоров’я, захищаючи нашу державу, адаптуватися до нового життя, а родини полеглих Героїв – відчували, що не залишилися сам на сам із проблемами.

Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА