Дата: 20.11.2023 08:00

🪖На Буковині 59 ветеранів війни та членів їхніх сімей отримують послуги з професійної адаптації на загальну суму 707,3 тис. грн. Зокрема з них 58 – підготовка, перепідготовка водіїв та 1 – тракторист-машиніст.

👇Нагадаємо, право на тримання зазначених послуг мають:

- особи, які звільняються або звільнені з військової служби, з-поміж ветеранів війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб;

- члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;

- члени сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України;

- постраждалі учасники Революції Гідності”.

💰Так, у 2023 році на заходи з соціальної та професійної адаптації зазначених категорій населення області з державного бюджету передбачено кошти на суму 787,1 тис. грн, при цьому середня вартість становить 11,4 тис. грн.

⏰Послуги з професійного навчання надаються в порядку черговості (повторно послугу можливо отримати через три роки, за умови наявності підтвердженого страхового стажу не менше 2-х років).

☝️Для отримання послуги з професійної адаптації потрібно звернутися до органу соціального захисту населення за адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) або за місцем фактичного проживання (перебування) з відповідним пакетом документів.

🔎Довідково: порядок та умови забезпечення соціальної та професійної адаптації зазначених осіб врегульовано постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432 (зі змінами).

Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА