Вітання начальника Дністровської районної адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 08:30

🇺🇦21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи.

☝️Цей день свідчить про доленосні події початку ХХІ століття. Про патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

🙏Сьогодні ми висловлюємо вдячність всім причетним героям України, які творили нашу історію, відстоювали нашу гідність та свободу!

Ми дякуємо всім гідним і вільним. Тим, хто зі щитом і хто на щиті. Тим, для кого найважливішими цінностями були, є і будуть Гідність і Свобода.

💪Гідність і Свобода – це те, за що ми боремося і що надає нам силу. Те, що нас єднає і що ми виявляємо навіть у найважчі періоди нашої історії. Те, що втримало нашу оборону в найскладніші часи і що дасть нам силу вибороти Перемогу. Адже наша зброя, як і ми, заряджена нашою Гідністю і жагою Свободи.

✨Слава Україні та її Героям! 🇺🇦