«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Дата: 29.01.2024 10:30

☝️«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», ініційовані президентом Володимиром Зеленським, популярні серед буковинських школярів. До участі вже зареєструвалися понад 900 команд з Чернівецької області. Проєкт реалізуємо спільно з Міністерством освіти і науки та Міністерством молоді та спорту.

⏰До 1 лютого триває реєстрація, відбуваються шкільні змагання та тренування команд, які візьмуть участь у змаганнях наступного етапу.

🇺🇦Важливо, що до участі долучаються не лише міські команди, а й юні спортсмени із невеличких сіл. До організації шкільних ліг активно долучилися громади області.

💪Спільно робимо важливу і потрібну справу. Адже проєкт у форматі спортивних змагань формує лідерські якості, гуртує та єднає учнівство навколо спортивної традиції України, здорового дозвілля та конкуренції.

Разом переможемо!