Незабутні: Буковина пам'ятає

Дата: 01.03.2024 14:05

РУСЛАН ГІКАВИЙ

Він був світлою порядною людиною. Любив рідне село. Ніколи не відмовляв у допомозі друзям, сусідам. Завжди усміхнений, привітний, ввічливий, Руслан Гікавий загинув, обороняючи Україну. Хоробре серце молодого захисника зупинилося на 26-му році життя…

Руслан Юрійович Гікавий народився 20 вересня 1998 року у Млинках нині Клішковецької громади. Початкову освіту здобув у своєму мальовничому селі, а середню – у Полянському навчально-виховному комплексі. Потім навчався у Чернівецькому училищі №5, де освоїв професію радіомеханіка. Далі була служба у лавах Збройних сил України: у повітряних військах у місті Прилуки Чернігівської області. Руслан Гікавий здобув також професію пожежника. Любив займатися спортом, а особливо вільною боротьбою.

13 грудня 2023 року захисник розпочав військову службу за контрактом. Він був старшим навідником гранатометного відділення взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти однієї з військових частин.

Вирушаючи на бойове завдання, Руслан передзвонив матері та казав, що все буде добре. Але у черговому бою отримав численні поранення, що виявилися смертельними. Захисник загинув 11 лютого під час наступальних штурмових дій поблизу населеного пункту Веселе Бахмутського району Донецької області.

Похоронили Руслана Гікавого у його рідному селі Млинки. У нього залишилися батьки та брат.

Добра і світла пам’ять про Героя, який віддав своє життя за Україну, завжди буде в серцях усіх, хто його знав.