Дата: 16.03.2024 08:47

‼️16 березня - річниця одного із найбільших терактів, які здійснила Росія в Україні.

👉У цей день російський літак скинув дві надпотужні бомби на будівлю Маріупольського драмтеатру.Убивць не зупинив великий надпис "Дети" на площі перед будівлею.

🕯️Загинули сотні мирних мешканців, які шукали там порятунок з надією, що театр ніколи не стане об'єктом нападу.

💥Це один із багатьох воєнних злочинів, адже поруч чи в самому приміщенні не було жодної військової цілі.

🚫 Росіяни в Маріуполі демонстративно порушили Міжнародне гуманітарне право, яке вимагає, щоб перед атакою військовослужбовці обов'язково переконалися, що вони не ціляться в цивільних осіб і цивільні об'єкти.

⚡Вбивство сотень цивільних в Драмтеатрі сталось в рамках російської кампанії залякування України.

💙💛Ми ніколи не пробачимо окупантам жодної зруйнованої долі і пам'ятаємо всіх, чиє життя забрав російський терор!

🇺🇦 Слава Україні! Віримо в нашу перемогу!