Лехняк Олег Степанович

Лехняк Олег Степанович

20.09.1988-10.03.2022

орден «За мужність» III ступеня

Народився 20 березня 1988 року в селі Бабин Дністровського району Чернівецької області. Після закінчення Бабинської ЗОШ (2005 р.), навчався в Кельменецькому професійно-технічному ліцеї і здобув професію столяра. Пізніше був призваний до лав Збройних сил України. Службу проходив в місті Коломия (Івано-Франківська область), де здобув військову спеціальність – солдат-навідник.

Після закінчення служби працював в с. Бабин у місцевого підприємця. Відзначився майстерністю та працелюбством, чим заслужив повагу односельчан. Любив рибалку, спорт, був футболістом місцевої команди. Згодом перекваліфікувався на електрика та поїхав працювати до Києва.

Був мобілізований в перший день війни, а вже на п’ятнадцятий загинув внаслідок артобстрілу села Кухар, що на Київщині.

Похоронений 13 березня 2022 року в рідному селі Бабин. Від імені Президента України сім’ї вручено Пам’ятний лист пошани та скорботи. Залишились без синівської підтримки мати Надія, батько Степан, сестричка Оксана.

9 червня 2023 року, на фасаді Бабинської школи, встановлено меморіальну дошку пам’яті Олега Лехняка та посмертно  його нагороджено Орденом «За мужність» III ступеня.