Ніврянський Олег Анатолійович
Ніврянський Олег Анатолійович
12.08.1973-28.12.2022
орден «За мужність» ІІІ ступеня
Олег Анатолійович НІВРЯНСЬКИЙ народився 12 серпня 1973 року в селі Шилівці. Середню освіту здобув, навчаючись у Шиловецькій середній школі. Далі служба у рядах Збройних Сил України. Із чарівною дівчиною Марією створили родину. У 1995 році в Олега Анатолійовича народилася донька Ілона, а у 2010 році син Станіслав.
Олег Анатолійович дуже переживав за нашу Україну. Він, як справжній патріот, виявив бажання стати на її захист. Служив у 8-му окремому гірсько-штурмовому батальйоні бригади «Едельвейс». В запеклому бою не ховався за побратимів, а мужньо відбивав атаки ворога…
Хоч і мовчазний, але ввічливий, скромний, він був підтримкою для своїх побратимів. Дуже любив він свою родину: маму Надію Порфирівну, дружину Марію Михайлівну, доньку Ілону та сина Станіслава, сестру Аллу Анатоліївну, які з розумінням поставилися до бажання Олега стати на захист України. Вірили, що живим і здоровим з перемогою повернеться їхній син, чоловік, тато, брат…
Але життя 49-річного Олега Анатолійовича обірвалося …
НІВРЯНСЬКИМ ОЛЕГОМ АНАТОЛІЙОВИЧЕМ загинув 28 грудня 2022 року, захищаючи Україну від російської агресії, під містом Бахмут Донецької області отримавши смертельне поранення не сумісне з життям.
Поховали його на сільському кладовищі у рідному селі Шилівці.