Привітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія Якубенка з Вербною неділею
Щиро вітаю усіх з великим християнським святом Святого Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі, Вербною неділею.
Вербна неділя – свято, коли хочеться згадати всіх, хто дарував і дарує нам життя, любов, впевненість у завтрашньому дні. З великою шаною і повагою згадаймо і помолімося за воїнів, які боронять нашу землю.
Бажаю, щоб разом із освяченою вербою у ваш дім увійшли благополуччя, успіх, тепло, надія і любов. Нехай освячені гілочки верби, що прикрасять вашу домівку, принесуть до неї затишок, злагоду і достаток. Нехай цей день стане початком чогось нового та принесе перемогу добра над злом! А в нашу Україну – довгоочікувану перемогу, мир, процвітання і Боже благословення!
«Не я б’ю — верба б’є, За тиждень — Великдень!»
Зі святом!!!